מבצע מתוחכם בלב פריז


רשומה שהתכוונתי לכתוב מאז נדחף לידי העלון של ארגון "יד לאחים" בהילולת ל"ג בעומר לפני שנתיים. מבצע בפריז_1-001ארגון יד לאחים שומר על פרופיל נמוך יחסית, אבל פועל בדיוק על פי אותה האידאולוגיה כמו ארגון להב"ה (למניעת התבוללות בארץ הקודש) שמחר ינסה לחרב את חתונתם של מוחמד ומורל (יהודיה שהתאסלמה) בראשון לציון. להב"ה פרסמו "צו 800" בכדי לגייס 800 קלגסים יודו-נאצים שיבואו להרוס את שמחת החתונה מחר. אני מקווה שהמשטרה תהיה גם שם, ולשם שינוי לא תעצור רק ערבים.

להב"ה, שחולצות שלהם כיכבו גם בהפגנת הנגד להפגנה בה השתתפתי בחיפה (היה שם רצח בעיניים),  לפחות על פי שמם, מוטרדים רק ממה שקורה בארץ הקודש (אני מניח שבמובנה הרחב על פי דעתם). ארגון יד לאחים, על פי העלון שקיבלתי לידי, פועל בכל העולם, כולל "מבצע מתוחכם בלב פריז" שבו הוא מתגאה מאד.

מבצע נועז-001סיפור המעשה מסוכם כסיפור בלשי מותח. (אין ספק שאנשי יד לאחים "עפים על עצמם", החלאות האלה) הכלה המיועדת היא יהודיה צרפתית ("בת ישראל"). החתן, צרפתי אף הוא, ממוצא אלגי'ירי ("הערבי") למד אתה ביחד רפואה בפריז, ונוצר, שומו שמיים, קשר רומנטי בין השניים. ההורים פנו ל"יד לאחים" כדי שיסכלו את הקשר הזה, ועל פי המסופר, הם כנראה הצליחו.

ההורים (אילו היו אלו הורי, הם לא היו שומעים ממני יותר) הביאו ארצה בתחבולות את "בת ישראל" התמה, ופה הפגישו אותה עם "עובדת סוציאלית מהמחלקה להצלה מטמיעה של יד לאחים". (מעניין באיזה מחלקה לעבודה סוציאלית מכשירים עובדים לסוג של עבודה מלוכלכת כזו). וגם הפגישו אותה עם אביגיל, "ניצולת הארגון שחולצה מעזה".

אחרי כמה סבבים של שטיפת מוח, השתכנעה "בת ישראל" ש:"אכן הצעיר הערבי מנסה לשלוט בחייה". בסופו של דבר, הופרדו השניים. שווה לקרוא  את הפרוזה הגזענית הזו במקור. רוח הדברים חשובה:מבצע נועז-002

חזק הקטע הזה בו "הבין הערבי כי חמקה ממנו ההזדמנות".  כי הרי אין כבנות ישראל כמושא חפץ נכסף של "הערביים" באשר הם, לא?

העלון הזה הוא שילוב של מיזוגניות עם גזענות דו-שכבתית. גם ראיית בנות ישראל כרכוש העם היהודי ובמיוחד של הגברים היהודים. גם גזענות המתבטאת במאמץ מרוכז למניעת נישואים בין-דתיים, גזענות לה מדינת ישראל היא שותפה מלאה מרצון – אין במדינה היהודית ו"הדמוקרטית" מסגרת חוקית לנישואים בין-דתיים. ובמיוחד, חלחלה מנישואים בין יהודיות לערבים. לאורך כל הטקסט המחפיר הזה, די ברור שיד לאחים לא היה כנראה יוצאת למבצעים נועזים בעורף האויב אם היה מדובר ביהודיה שהתאהבה בנוצרי למשל. לבטח לא אם היה מדובר ביהודי ונוצרית. אולי כן, אבל יש יותר מדי מקרים כאלה מכדי שיד לאחים יוכל להתמודד אתם, וטוב שכך.

בסופו של דבר, "החטופה מההרמון" לא תהיה רופאה בפריז. היא תהיה אולי גננת באלון מורה עם עשרה ילדים משלה, כי ב"מוסד דתי להשכלה גבוהה" פה בארץ לא ילמדו אותה רפואה. אבל כן ילמדו אותה לשנוא כמו שצריך, את מי שצריך.

אולי "התבוללות" היא הפתרון, לא הבעיה.

 

 

להשארת תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s