פדופילים


ברדיו דיבר, באחד האמשים, הורה המגדיר עצמו דתי לא חרדי, והתלונן שבגן הילדים של ביתו הקטנה, לא מרשים לאבות לבוא למסיבות הגן, כדי שלא יחשפו למראה ילדות בנות שלוש רוקדות.

בבית שמש, אורבים חרדים ליד בית ספר דתי לאומי הנמצא ליד שכונתם, וצועקים לילדות בנות השש היוצאות הביתה בצהרים, ולא לבושות לפי הסטנדרטים המחמירים שלהם, "פריצאס", פרוצות באידיש.

בבית הספר ה"דתי לאומי" של אותו האב המוזכר מעלה, מחזירים הביתה ילדה בת שש שבאה לבית הספר במכנסיים.

מה בעצם מניע את המסע הזה, להסתרת ילדות?

לגבי הסתרת נשים, אין צורך להסביר. הרי לא יעלה על הדעת שגבר יהיה מסוגל לשלוט בעצמו למראה שיער גלוי של אשה, או למשמע קולה השר. אלו מגרים את יצריו, ומכאן קצרה הדרך להפרת הדיבר החמישי.  פתרון הרבה יותר סביר הוא להוציא את הנשים משדה הראיה שלו, לא?

אך מה לגבי ילדות בנות שש? בנות שלוש? האם הן מעמידות פיתוי שאין לשלוט בו לפני הגבר הממוצע? לפני הגבר הדתי הממוצע? לפני החרדי הממוצע? האם כולנו, לדעת פוסקי ההלכות ומתקני התקנות, פדופילים מודחקים? האם קווי המתאר של רגלי ילדה בת שש, הנחשפים בלבשה מכנסיים, מהווים אתגר לא הוגן לתומתם של העוברים ושבים? האם מראה ילדות בגנון הרוקדות ושרות במסיבת יום הולדת עלול לגרום לאחד האבות לארוב להן בצאתן מהגנון ולבצע בהם את זממו?

ועד כמה אחורה יש ללכת עם העניין הזה? אם באיראן מותר לבנות תשע להינשא, אצלנו בנות שש הן "פרוצות" ובנות שלוש הן פתייניות, אז אולי השלב הבא הוא לאסור על אבות לחתל את בנותיהם, שמא מראה ערוות התינוקת על קרש ההחתלה יעורר בלבבותיהם מחשבות לא ראויות?

אולי עוד נצטרך לאסור על רופאים גברים לבצע בדיקות אולטרסאונד? שמא יראו עוברית ממין נקבה במערומיה ויתחרמנו? לא, לשם לא נגיע. הרי הרופאים ממילא לא חרדים, ולכן אין היצר מולך בהם כמו בתלמידי חכמים. אלו, שחייהם באוהלה של תורה מקטינים משנה לשנה את כושר ההתנגדות שלהם לפיתויי העולם, צריכים  לעצב את העולם כולו בהתאם לכושר החיסוני המוחלש שלהם, ולהעלים מראה נשים לחלוטין. משלטי חוצות, ומהחוצות, ומבתי הספר, ומהגנים…

8 מחשבות על “פדופילים

 1. אחרי שכתבתי את זה, ראיתי בלוח הבקרה של wordpress שמבין האנשים שמנועי חיפוש הביאו אל הבלוג שלי, ארבעה חיפשו "ילדים ערומים".
  יש מן הסתם רשומה המכילה את צרוף המילים הזה, כנראה אחת מאילו המספרת על אפריקה.
  ובמחשבה לאחור, למה להראות ילדים שחורים עירומים נחשב "בסדר".? אם הייתי מכניס לבלוג תמונות של ילדים לבנים עירומים, היו מאשימים אותי בפדופיליה. גם אם ילדים אלו היו מצולמים במושבת נודיסטים, שם זה חלק מה"תרבות", כמו שאפשר לטעון גם על שבט הטורקאנה בקניה.
  אפשר למצוא רלטיביזם מתחת לכל אבן…

 2. "בגן הילדים של ביתו הקטנה, לא מרשים לאבות לבוא למסיבות הגן, כדי שלא יחשפו למראה ילדות בנות שלוש רוקדות" זה מ ז ע ז עעעעעע. והקישורית שלך מה שקרה איתה – עוד יותר. אולי בגלל הכותרת?

 3. לאובייקט המיועד להסתרה יש פה ועיניים וגם לב. אם יתחילו להסתיר אותה רק מגיל הנישואים והלאה, או עוד קודם לכן, מגיל הפוריות והלאה – יווצר דיסוננס לא פשוט. איך אתה מסביר לילדה שפתאום היא מנודה מהסביבה הגברית? אבל אם אתה מרגיל אותה מגיל אפס לא לראות גברים בסביבתה, אתה יוצר רצף. מאד קל להיענות לרצף ולעקביות, מאד קשה להתמודד עם נקודות של אי רציפות. אם תרגיל אותה מגיל אפס, אורח החיים המעוות הזה ייראה לה לגמרי טבעי והיא לא תתקומם כנגדו. אני מנסה לעמוד במקומה של אישה כזו ולהבין מה היא מרגישה. האם היא מתייחסת לגופה כאל כלי משחית רב עוצמה? אולי יש בתחושה שהגוף שלה הוא שדה כוח הרסני, כזה שלא ניתן לעמוד בפניו מעט מתחושת השיכרון שכל אישה מרגישה לנוכח הערצה גברית?

 4. התהליך שבו אנשים מנסים להשית על עצמם ועל אחרים יותר ויותר איסורים הוא מבהיל. בזמן שהם מנסים להיות קדושים יותר מהאפיפיוור, הם עוברים על הציוויים הבסיסיים ביותר של התנהגוות אנושית.
  ולעצם העניין: נדמה לי שהגיע הזמן שמשרד החינוך ישים את נפשו בכפו ויתערב בדברים האלה. עכשיו שהוא סגר את הישיבה התיכונית ביצהר, אולי הוא יתפנה גם לטפל בבעיות של הגיל הרך.

 5. זה מוזר, כי לפי היהדות – האישה היא החרמנית שלא יכולה לשלוט בעצמה וכל כולה רק מחשבות זימה מבוקר עד ערב, היא מוגדרת כבעלת החסרון שכל היום משתוקקת ל"מילויו" של ה"בעל".
  היא פשוט כלי קיבול מהלך שרק מחכה לאין סוף זרע והגבר הוא אדם המרגיש שלם ומוגדר כ"שלמות" שאין לו צרכים כמעט והוא כל כולו טהור ונקי.
  נכתב שהאישה אף מתחתנת כדי להגשים השתוקקות מינית אינסופית ובהמתית (היא מושוות לבהמה לפחות 8000 פעם (הערכה גסה) ולא רק בהקשר הזה.

  לפי מה שאני רואה במציאות, הגברים חרמנים הרבה יותר ולנשים לא מפריע כלל לחיות חיים שלמים ללא סקס כלל (לי למשל לא מפריע לחיות עד 120 ללא סקס כלל. אפילו לא מדגדג לי). גברים הם אלה שלא שולטים בעצמם ובעלי היצרים הכי בהמתיים.

  מה חדש? הכל הפוך ביהדות

  • לא הייתי מודע למידה שבה היהדות מייחסת "מיניות שטנית" לנשים. ואני תוהה אם מיניות זו מיוחסת גם לילדות בנות שלוש…

 6. פינגבק: סיטרא אחרא דוט קום | דרכי עצים

להשארת תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s